Transport Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Białołęka

Nasza firma przeprowadzkowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, którzy są na etapie przeprowadzki na terenie Białołęki. Oferujemy szeroki zakres usług transportowych, które na stałe wpisały się w naszą ofertę. Posiadamy wyszkolonych i odpowiedzialnych pracowników, którzy zawsze służą pomocą i dobrą radą. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużo pracy jest podczas remontu lub zmiany miejsca zamieszkania. Dlatego też proponujemy Państwu usługę przeprowadzki Białołęka. Brak czasu, ciągłe życie w biegu, a czasem brak odpowiednich warunków sprawia, że przeprowadzki mogą przysporzyć wielu kłopotów. Nasza firma przeprowadzkowa powstała po to, aby Was w tych obowiązkach wyręczyć. Jeśli szukasz firmy przeprowadzkowej na terenie Białołęki, która profesjonalnie zajmie się transportem Twoich mebli lub innego niezbędnego sprzętu, to nasza oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu. Zajmujemy się kompleksową obsługą wszystkiego, co należy przewieźć z punktu A do punktu B. Wraz z naszymi usługami transportowymi oferujemy bezpieczeństwo i szybki czas realizacji zleconej przeprowadzki na terenie Białołęki.

Posiadamy bogate doświadczenie z zakresu przeprowadzki Białołęka. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z niemalejącym zaangażowaniem. Ponadto, staramy się, aby każda powierzona nam przeprowadzka  charakteryzowała się dbałością o najmniejsze detale. Ponad wszystko cenimy sobie profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług, dlatego nasza firma  jest jedną z lepszych na rynku. Białołęka powoli staje się popularną częścią Warszawy, ze względu na nowo powstające osiedla mieszkaniowe, które rozrastają się w bardzo szybkim tempie. W związku z tym świadczymy usługę przeprowadzki Białołęka. Podejmujemy się każdych zleceń, niezależnie od poziomu zaawansowania przeprowadzki. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów. Gwarantujemy, że w ramach naszej współpracy otrzymają Państwo profesjonalnie przeprowadzoną przeprowadzkę. W trakcie wykonywania usługi przeprowadzkowej  z ogromną troską dbamy o powierzone nam mienie. Każdy przewożony sprzęt jest odpowiednio zabezpieczony, aby nie uległ zniszczeniu podczas przeprowadzki .

W naszej ofercie dostępne są także usługi transportu przeprowadzek biur czy przeprowadzek instytucji. Posiadamy odpowiedni sprzęt, aby pomóc przetransportować towar z magazynu. Oferujemy usługi przeprowadzki Białołęka zarówno dla dużych korporacji, jak i również dla małych rodzinnych firm. W tym celu wykonujemy niezbędny harmonogram prac, w którym zamieszczamy informacje dotyczące chociażby ilości materiałów do przewiezienia i niezbędnych do tego opakowań i kartonów. Po sporządzeniu prawidłowego protokołu przeprowadzki przystępujemy do odpowiednich prac. Za pomocą odpowiednich samochodów, doświadczonych pracowników i sprzętu najwyższej jakości zdecydowanie usprawniamy obsługę przeprowadzki Białołęka. Zachęcamy zatem do współpracy wszystkie firmy, te mniejsze i te większe, które potrzebują pomocy z przeprowadzką na terenie Białołęki. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

Świadczymy nasze usługi 7 dni w tygodniu od godziny 7 do godziny 23. Pod czas transportu mebli  oferujemy montaż oraz demontaż mebli, używamy folii stretch oraz koców transportowych tak aby nie porysować mienie Klienta. Za wnoszenie / znoszenie mebli schodami nie doliczamy dodatkowych opłat.

Nasza firma przeprowadzkowa oferuje:

 • przeprowadzki mieszkań i domów
 • przeprowadzki firm i biur
 • taxi bagażowe
 • transport mebli
 • transport materiałów budowlanych
 • utylizacja mebli
 • transport antyków
 • transport mebli ogrodowych

Przeprowadzki Białołęka cennik:

 • -taxi bagażowe od 50 zł za godzinę pracy;
 • -auto + kierowca do dyspozycji od 60 zł za godzinę pracy;
 • -auto + ekipa dwuosobowa od 80 zł za godzinę pracy;
 • -utylizacja mebli od 100 zł (dwuosobowa ekipa).

Zazwyczaj przeprowadzka jednej osoby to koszt 140-250 zł. Przeprowadzka realizowana jest przez ekipę 2 osobową. Cena zawiera demontaż/foliowanie/znoszenie/transport/wnoszenie/montaż mebli. 

Wyślij listę rzeczy do transportu (ewentualnie zdjęcia) a my wycenimy to w ciągu kilku godzin. Mail znajdziesz tutaj

Ważne! Wskazówki dotyczące pakowania:

 • Pakując się, unikaj mieszania rzeczy z różnych pomieszczeń w jednym kartonie.
 • Zanim odłączysz sprzęt elektroniczny, zrób zdjęcia przewodów i tego, jak są podłączone.
 • Osobno pakuj ważne rzeczy i dokumenty, np.: klucze, paszporty, dokumentacje rodzinną, albumy ze zdjęciami.
 • Spróbuj część rzeczy przewieść wcześniej, dzięki temu zaoszczędzisz trochę czasu w dniu przeprowadzki.
 • Zabezpiecz rzeczy delikatne. Żeby naczynia albo inne delikatne rzeczy nie stłukły się podczas transportu, zabezpiecz je ubraniami, folią bąbelkową albo starymi gazetami.
 • Rozkręcając meble albo inne przedmioty, pakuj śrubki osobno.