Transport Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Warszawa  Cennik

Ile kosztuje przeprowadzka w Warszawie?

Transport pojedynczego mebla na terenie Warszawy to koszt około 80-120 zł. Transport z wniesieniem to koszt około 130 zł  (realizowane przez dwuosobową ekipę).

Przeprowadzka jednej osoby zajmuje nam przeważnie dwie godziny ( realizowane przez dwuosobową ekipę), kosztuje przeważnie od 240 do 260 zł. Ceny przeprowadzek mieszkań (meble, AGD, kartony + zabezpieczenie folią) i małych biur zaczynają się od 250 zł.

Samochód + kierowca 120zł/godzinę

Samochód + 2 osoby 180zł/godzinę

Samochód + 3 osoby 230zł/godzinę

Samochód + 4 osoby 280zł/godzinę

1 km przeprowadzki - 2zł

Przeprowadzki Warszawa - co musisz wiedzieć wybierając nasze usługi

  • Z góry wiesz ile zapłacisz za przeprowadzkę (na podstawie rozmowy telefonicznej wyceniamy transport)
  • Przyjeżdżamy na czas
  • Zabezpieczenie mebli w cenie
  • Profesjonalna ekipa przeprowadzkowa – wieloletnie doświadczenie.

Czy przeprowadzka wynajętym samochodem jest opłacalna?

Każda przeprowadzka jest stresującym wyzwaniem. Dotyczy to zwłaszcza przenosin do nowego domu, gdy trzeba przetransportować ze sobą cały dobytek. W przypadku firm wynajmujących kolejne biuro również trzeba odpowiednio przygotować się i zabezpieczyć wiele sprzętów. Część osób decyduje się zrobić to na własną rękę, a pozostali korzystają z profesjonalnej pomocy. Czy zamówienie usługi przeprowadzki w Warszawie jest opłacalne?

Jeśli chodzi o przeprowadzki Warszawa cennik usług jest bardzo korzystny. W naszej usłudze umożliwiamy wynajem specjalnego pojazdu w niskiej cenie, wraz z pomocą przy załadunku, pakowaniu i montażu wszystkich potrzebnych rzeczy. Fachowcy od przeprowadzek znacząco usprawniają wszystkie czynności związane z transportem, co przekłada się na skrócenie czasu przeprowadzki i zyskanie pewności, że rzeczy dotrą pod wskazany adres w nienaruszonym stanie. Doświadczeni kierowcy doskonale znają miasto, dzięki czemu mogą obrać optymalną trasę. W ten sposób unikają korków oraz zaniedbanych ulic, gdzie można byłoby przez przypadek uszkodzić przewożone przedmioty (np. przez wjechanie w dziury).

Czy można skorzystać z usługi przeprowadzki poza granicę miasta lub kraju?

Oferujemy transport zarówno na terenie stolicy, jak i poza nią. W kwestii takiej jak przeprowadzka Warszawa cena nie obejmuje opłat za przebyte kilometry. W granicach miasta rozliczenie odbywa się za pomocą roboczogodzin.

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy przetransportowali dobytek także poza Warszawę. Działamy na terenie całej Unii Europejskiej, a także wielu innych państw na naszym kontynencie (np. na Ukrainie, Białorusi czy w Turcji). Załadunek i rozładunek jest liczony dokładnie tak samo jak w przypadku przeprowadzek krajowych, natomiast opłatę za kurs oblicza się przy pomocy kilometrówek. Do tego doliczana jest kwota potrzebna na powrót samochodu do Warszawy.

Jak uzyskać zniżkę na przeprowadzkę w Warszawie?

W kwestii takiej jak przeprowadzki Warszawa tanio cennik usług zamieszczony na naszej stronie internetowej powinien zwrócić Państwa uwagę. Dbamy o to, aby ceny były zawsze konkurencyjne i atrakcyjne. Z tego właśnie względu wprowadziliśmy rabaty dla stałych klientów, studentów, rencistów i emerytów. Dzięki temu przeprowadzka nie musi wiązać się z dużym kosztem. Obniżka przyznawana jest na podstawie ważnego dokumentu (np. legitymacji studenckiej).

Oprócz tego na rabat mogą liczyć również osoby, które odpowiednio wcześnie zamówią u nas usługę transportową. 15% zniżki dotyczy wszystkich przeprowadzek, na które umówiliśmy się z klientami przynajmniej na 2 tygodnie przed terminem!

W takiej sprawie jak cena przeprowadzki Warszawa powinna być usatysfakcjonowana. Gwarantujemy uczciwą wycenę, atrakcyjne promocje i stałe rabaty! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby otrzymać więcej szczegółów dotyczących cennika oraz oferowanych przez nas usług. Nasi specjaliści z pewnością rozwieją wszelkie wątpliwości!

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny - +48 502 831 205